Biznesa klubs BNI:
jauni biznesa kontakti un Jūsu uzņēmuma ienākumu palielinājums

Pasaules vadošā rekomendējošā mārketinga organizācija Latvijā veido jaunu slēgto grupu — tā ir iespēja pacelt jūsu biznesu jaunā līmenī!

Rezervējiet sev viesa vietu nākošajā BNI kluba sanāksmē, lai personīgi vērtētu sistēmu. Tas ir pilnīgi bez maksas.

Фото в hero

Kas mūsu kopienā ir īpašs?

Kluba biedru rekomendācijas

Mēs apvienojamies no 35 līdz 60 dalībnieku lielās grupās un darbojamies pēc rekomendējošā mārketinga sistēmas — dalāmies ar “karstajiem” kontaktiem un palīdzam viens otram attīstīt biznesu. Uzņēmumi ar nelielu apgrozījumu ātri veic lēcienu uz augšu un iegūst lielo tirgus spēlētāju kontaktus. Savukārt lielie uzņēmumu atrod jaunus noieta tirgus.

Picture in feature

Papildu redzamība

Klubs sniedz iespēju attīstīties un saņemt atzinību augstākā līmenī. Būt starptautiskas kopienas sastāvdaļai — tas palielina uzņēmuma prestižu, jo organizācija ir pazīstama visā pasaulē gan biznesa vidē, gan arī patērētāju vidū. Ja esat BNI biedrs — tas nozīmē, ka esat izturējis atlasi un par Jums var galvot paši labākie nozares pārstāvji. Tā ir papildu redzamība Jūsu uzņēmumam un profesionalitātes apliecinājums.

Picture in feature

Ienākumi, nevis atpūta

Apnicis deldēt bikses biznesa klubos, lai pēc pasākumiem tajos saņemtu tikai mēstules un surogātpastu, nevis jaunas iespējas? Šis nav tas gadījums. Mēs neesam atpūtas klubs. Mēs esam kopiena, kas koncentrējas uz ienākumu palielināšanu un uzņēmumu izaugsmi. Jā, ir saskarsme ar līdzīgi domājošajiem, taču galvenais mērķis ir bizness un rezultāti. Tas ir garantēts apgrozījuma pieaugums, nevis vienkārši sanāksmes.

Picture in feature

Biedru līdztiesība un sanāksmju reglaments

Pie mums ir vienlīdzība un vēlēti amati — visi sēž pie viena galda un runā, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un tā apgrozījuma. Katrs var ieņemt kluba priekšsēdētāja vietu. Skaidri saprotama tikšanos struktūra un dinamika — Jūs vienmēr zināt, cik ilga būs sanāksme, programma norisinās bez aizķeršanās un “ūdens”. Mēs risinām jautājumus ātri un ar taustāmiem rezultātiem.

Picture in feature

Nekādas konkurences

Katrā grupā ir tikai viens savas nozares pārstāvis. Konkurences neesamība nodrošina jaunu klientu pieplūdumu, pateicoties citu dalībnieku ieteikumiem vērsties tieši pie Jums. Tāpat nav jēgas slēpt informāciju — šeit visiem ir izdevīgāk ar to dalīties, jo nav sāncensības un cīņas. Šeit saņemsiet vērtīgu padomu, ar Jums dalīsies ar svarīgu informāciju un tādiem datiem, kurus nekad neiegūsiet konkurējošā vidē.

Picture in feature
		

Ir tikai viena vieta jūsu nišai.

Atstājiet savu pieteikumu tūlīt, vai to izdarīs jūsu konkurents!

Uzziniet, vai ir brīva Jūsu nozares dalībnieka vieta!

Kas ir BNI klubs?

Laiks ir nauda

Dalībnieka laiks tiek izmantots maksimāli efektīvi, kas sevišķi svarīgi ir tad, ja tā ir maz — Jūs vadāt komandu un strādājat pie saviem darījumiem. Tikai silti ieteikumi un pienācīgas summas.

Līdzīgi domājošo komanda

Grupā katrs tās loceklis ir savas nišas eksperts, bet nav konkurentu. Tās ir iespējas uzzināt par jauninājumiem un pieredzi, runāt ar sava un augstāka līmeņa speciālistiem, dalīties ar kopējās mērķauditorijas kontaktiem.

Apmācības

Unikāls biznesa attīstības mācību cikls, kurš sastāv no 12 atsevišķiem vingrinājumiem. Jūs definēsiet savus finansiālos mērķus, saņemsiet precīzus padomus un instrumentus to sasniegšanai.

Prakse

Apmācību un sarunu laikā iegūtās zināšanas uzreiz tiek pielietotas savas komandas ietvaros, kluba biedrs iegūst ne tikai iespējas, bet arī jaunus darījumus, lai iegūtās zināšanas veiksmīgi ieviestu sava biznesa attīstībā.

Biznesa kontaktu paplašināšana

Jaunas pazīšanās sniedz iespēju iegūt jaunus kontaktus biznesa aprindās. Kluba biedri palīdzēs Jums nodibināt sakarus ar potenciālajiem partneriem un klientiem, par kuriem Jūs varējāt tikai sapņot.

Pārdošanas plāna izpilde

Klubs dod Jums iespēju regulāri iegūt “karstus” kontaktus. Tas ir pastāvīgs jaunu klientu pieaugums, efektīvi izmantojot BNI resursus un iespējas.

1/3

BNI skaitļos

$16,7 miljardi

kluba dalībnieku no visas pasaules papildu ieņēmumi

70 стран

valstīs jau ir atvērtas apakšnodaļas

35 gadi

veiksmīgs franšīzes darbs

400

Latvijas uzņēmumu jau kļuvuši par kluba biedriem

270 tūkstoši

uzņēmumu visā pasaulē izmanto BNI tīklu

68%

ieteikumu rezultējušies ar darījumiem

Ko dod iestāšanās klubā?

Papildu ieņēmumi

Jūs iegūstat jaunus darījumus, pateicoties citu dalībnieku ieteikumiem. Tā ir nepārtraukta klientu plūsma un iespaidīgas summas, kuras ļoti grūti un ilgi sasniegt bez BNI kopienas palīdzības.

Jauni biznesa kontakti

Kluba dalībnieki veido elitāru biznesa kopienu, kuras ietvaros ne tikai tiek veidotas savstarpējas uzticamas attiecības, bet arī dalās ar noderīgu kontaktinformāciju.

Jūsu uzņēmumu ieteic

Regulāras rekomendācijas — kluba darbības princips. Katrs dalībnieks dod savu pienesumu, daloties ar rekomendācijām un saņemot tās. Darījumi pēc ieteikumiem ir veiksmīgāki nekā no citiem mārketinga kanāliem.

Prognozējams peļņas pieaugums

Jūs diezgan precīzi varēsiet paredzēt jaunu klientu plūsmu, ko nevar dot neviena reklāma. Jums ir skaidrs priekšstats par summām, kuras Jūs iegūsiet, ievērojot kluba reglamentu.

Gribat visu redzēt savām acīm?

Pierakstieties uz BNI sanāksmi viesa statusā, lai personīgi iepazītos ar mūsu rekomendējošā mārketinga sistēmu.

Apmeklējums ir pilnīgi bez maksas un nerada pienākumu kļūt par kluba biedru.

Kluba biedru veiksmes stāsti

Jūsu stāsts var būt nākamais, ja paspēsiet ieņemt vietu jaunajā grupā

Vārds, uzvārds

SIA “SalemsLot” direktors

Краткое описание, для тех кто не может сейчас посмотреть видео по какой либо причине

Vārds, uzvārds 2

SIA “SalemsLot” direktors 2

Текст описания

1/3

BNI pamatvērtības

Devēja ieguvums

Katrs rekomendējošā tīkla dalībnieks veicina Jūsu sekmes, bet Jūs — viņu sekmes. Esiet gatavi dalīties ar citiem ar zināšanām un rekomendācijām, lai saņemtu to pašu pretī.

Pozitīva domāšana

Tikšanās norisinās dinamiski un pozitīvi, kas uzlādē dalībniekus ar enerģiju jauniem sasniegumiem. Mēs gūstam labumu no jebkurām situācijām un piesaistām pareizos cilvēkus — ar nestandarta domāšanu un plašām iespējām.

Nepārtrauktas apmācības

Mēs nodrošinām pastāvīgas apmācības, organizējam seminārus un lekcijas, kas palīdz pacelt biznesu jaunā līmenī, optimizēt vadības procesus, iegūt augstāku kvalifikāciju un vienlaikus arī profesionālismu.

Regulāras rekomendācijas

Atrast savās datubāzēs jaunus klientus — tas ir sarežģīti. Atrast tajās jaunus klientus dažām citām biznesa jomām — tas ir daudz vieglāk. Pateicoties savstarpējai palīdzībai un regulārām rekomendācijām, kluba dalībnieku klientu plūsma nebeidzas.

Uzticības pilna attieksme

Uzticības pilnu savstarpēju attiecību veidošana starp kluba biedriem palīdz katram dalībniekam uzlabot biznesu, kā arī mainīt attieksmi pret uzņēmumu visā pasaule, iesakot tikai pārbaudītus uzņēmumus, par kuriem varat galvot.

Atzīšana

Ne katrs uzņēmums var kļūt par BNI biedru. Pat iekļūšana sarakstā jau ir veiksme. Attīstot un izpildot rekomendācijas, zīmola atpazīstamība un tā prestižs patērētāju acīs tikai un vienīgi augs.

BNI grupu dalībnieki Latvijā

Jau vairāk nekā 400 uzņēmumu ir iestājušies klubā, šeit minētas tikai daži no tām, taču to nosaukumi runā paši par sevi

Partner Logo
Partner Logo
1/3

Vēlaties uzzināt, kā nonākt biznesa brokastīs kopā ar šo uzņēmumu pārstāvjiem?

Atstājiet savu pieteikumu, un mēs pastāstīsim, kā nonākt vienā lietišķajā lokā ar savu nozaru labākajiem pārstāvjiem.